CHMIELOTY 2024

XIV Ogólnopolski Piknik Paralotniowy 23-25.08.2024

Chmieloty 2018
Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)

CHMIELOTY 2020

Kalendarz z CHMIELOTÓW na 2022 rok

W tym roku wyjątkowo szybko ogarnęliśmy temat kalendarza na przyszły rok. Zdjęcie Grześka Żaka będzie przyozdabiać nasze ściany wkąponowane w nowym kalendarzu.

chmielotka 1

Podsumowanie CHMIELOTÓW 2021

Jedenasta edycja krasnostawskiego pikniku CHMIELOTY to już historia. Śmiało możemy napisać, że była jedną z lepszych edycji pod wieloma względami. Dopisała Wasza frekwencja no i przede wszystkim pogoda. Zjechaliście z całej Polski a nawet z zagranicy, dwa dni na piknik jechał Adam z Norwegii i wparował o 5-tej nad ranem w sobotę. W sumie zarejestrowało się 110 pilotów, w tym kilka pilotek. Widać po niektórych, że lubią żyć w stadzie bo było kilka ładnych grup :). Jak wszyscy zauważyli w tym roku trochę przemodelowaliśmy imprezę pod względem infrastruktury i część pikniku była na nowym kompleksie. Początek roku zapowiadał się źle i wszystko wskazywało, że CHMIELOTY 2021 w ogóle nie dojdą do skutku. Czas pokazał, że znalazło się wiele osób, które wspomogły organizację pikniku. W akcie desperacji została nawet uruchomiona zrzutka na organizację CHMIELOTÓW. Cieszyły nas te same "twarzyczki" :) powracające do Krasnegostawu jak australijski bumerang, wiele osób było tu pierwszy raz i gołym okiem było widać ich miłe zaskoczenie.chmieloty grupowe 2021 smal

Czytaj więcej: Podsumowanie CHMIELOTÓW 2021

Poeta na CHMIELOTACH

W pierwszy dzień CHMIELOTÓW będziemy gościć naszego lokalnego poetę Pana Jana Henryka Cichosza. Dawno tem jak powstało nasze stowarzyszenie, Pan Jan postanowił napisać o nas wiersz i wyszło z pod jego pióra takie oto dzieło. Poniższy wiersz będzie podpisywał sam autor w piątkowy wieczór.

Link do pliku z wierszem jest tutajWiersz Jan Cichosz


 

CHMIELOTY 2021 na słodko

W tym roku postanowiliśmy ugościć naszych uczestników inaczej niz to się zwykle robi czyli chlebem i solą. Tego jeszcze chyba nie było na żadnym pikniku paralotniowym i "CHMIELOTKA" czyli słodka krówka, będzie rozkoszować podniebienia naszych gości :)

Zapraszamy

i do miłegochmielotka 1

 

Czytaj więcej: CHMIELOTY 2021 na słodko